{{preklad.textslide1a}}

{{preklad.textslide1b}}

{{preklad.textslide2a}}

{{preklad.textslide2b}}

{{preklad.textslide3a}}

{{preklad.textslide3b}}

{{preklad.infolinka2}}{{preklad.infolinka3}}
{{preklad.infolinka3a}}

FAQ

{{stranky[stranka].nazov}}

1. Ako sa prihlásiť na zájazd?

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako sa prihlásiť na zájazd, je prostredníctvom prihlášky. Po odoslaní prihlášky obdržíte e-mail o potvrdení odoslania. Následne vás v krátkom čase kontaktuje náš pracovník a po overení vaších požiadaviek a kritérií vypracuje konečnú zmluvu, ktorá vám bude zaslaná e-mailom spolu s poistnou zmluvou, pokiaľ ste si vybrali z našej ponuky cestovných poistení od poisťovne UNIQA poisťovňa a.s.. 

2. Kedy mám miesto na zájazde potvrdené ?

Vaša prihláška sa stáva záväznou po uhradení preddavkovej platby - zálohy. O výške zálohy vás budeme informovať (obvykle 60 % zo sumy objednávky). Taktiež nami zaslanú zmluvu o pobyte je nutné vytlačiť, podpísať a podpísanú kópiu odfotiť alebo oscanovať. Následne poslať e-mailom na našu adresu. V prípade platby v hotovosti je to možné osobne v našej kancelárii, pri ktorej dostanete príjmový pokladničný doklad, ktorý je zároveň potvrdzujúcim dokladom Vašej účasti na zájazde. V prípade platby vkladom alebo prevodom na náš účet Vám do 48 hod emailom potvrdíme Vašu platbu a zároveň účasť na zájazde. Pokiaľ by išlo o last minute zájazd a nebolo by k dispozícii ani 48 hodín, tak potrebujeme prefotený alebo oscanovaný doklad o vašej platbe.

3. Obdržal som faktúru a zmluvu. Čo ďalej ?

Pokiaľ sedia všetky náležitosti a údaje, treba vytlačiť a podpísať nami zaslanú zmluvu. Túto je následne nutné odfotiť (tak, aby sa dali rozlíšiť údaje na fotke) alebo oscanovať a poslať na náš e-mail. Ďalším krokom je realizovanie platby za pobyt uvedenej na faktúre.

4. Akými spôsobmi je možné zaplatiť zálohu, resp. doplatok za zájazd? Je možné platiť kartou? 

Platbu môžete vykonať priamo u nás v kancelárii alebo prostredníctvom internet bankingu z pohodlia domova, prípadne prevodom v banke. Priamo v našej kancelárii je možné platiť v hotovosti v EUR alebo vybraných zahraničných menách (USD v prepočte aktuálnym kurzom Národnej banky Slovenska www.nbs.sk)

5. Je možné u vás platiť platobnou kartou?

Táto služba je pripravovaná a bude k dispozícii čoskoro. Momentálne sa platba realizuje štandardným prevodom po obdržaní faktúry.

 

{{preklad.oblubene}}
{{oblubene.length}}