{{preklad.textslide1a}}

{{preklad.textslide1b}}

{{preklad.textslide2a}}

{{preklad.textslide2b}}

{{preklad.textslide3a}}

{{preklad.textslide3b}}

{{preklad.infolinka2}}{{preklad.infolinka3}}
{{preklad.infolinka3a}}

Jazykové pobyty

{{preklad['novinka']}}
{{preklad['zlava'] | uppercase}}

{{produkt.zlava}}%

{{preklad.akcia}}
{{unquote(produkt.nazov)}}

{{unquote(produkt.uvod)}}

{{produkt.cena | number:0}} {{mena}} {{preklad.uzod}}
{{preklad.od}} {{produkt.start}}  {{preklad.viac}} 
{{preklad['nenajdene2']}}
{{preklad['nenajdene']}}

Jazykové študijné pobyty

Naše jazykové pobyty sú spôsobom, ako rýchlo, efektívne a zábavne nadobudnúť nové skúsenosti a upevniť si vaše doterajšie jazykové poznatky. Certifikovaní lektori na jazykových školách, sú pripravení poskytnúť vám maximum svojich poznatkov a v krátkom čase zvýšiť úroveň vaších znalostí. V našej ponuke jazykových pobytov nájdete pestrú škálu kurzov, zameraných na rôzne oblasti. Väčšina jazykových kurzov je spojená s atraktívnymi aktivitami, ako sú rôzne vodné športy.

Chcete sa naučiť surfovať a pri tom zvládnuť španielčinu? Ponúkame vám úžasný exotický pobyt v Kostarike, kde sú na škole certifikovaní lektori spolu s inštruktormi surfovania. Ak radšej relaxujete, nájdete v ponuke kurzy jogy spolu s kurzami španielčiny na malebnom Fuerteventura, jednom z Kanárskych ostrovov. 

Hľadáte ideálne prázdniny pre vaše deti spojené s výukou angličtiny? Naše pobyty EC Junior a Freestyle na krásnej Malte sú ako stvorené pre nezabudnuteľné prázdniny. Pre tých, čo majú radi jedinečnú atmosféru stredozemného ostrova, čaká Malta - jazykový pobyt ako aj Tenerife, Fuerteventura a iné lákavé destinácie. Pokiaľ chcete zažiť unikátnu metropolu s množstvom atrakcií, neváhajte si pozrieť náše jazykové pobyty Kapské mesto, New York alebo Londýn.

Štúdium v zahraničí (polrok a rok)

Ak sa pripravuješ na skúšky alebo profesijnú kariéru, prinášame ti  štúdium v zahraničí, ktorého cieľom je pripraviť vám zážitok na celý život v lákavých destináciách ako je Malta, New York, Londýn, Kapské Mesto a ďalšie. V trvaní pol roka alebo jedného roka sa dostanete na profesionálnu úroveň a budete schopní zvládnuť prijímacie pohovory alebo medzinárodné skúšky. Získate tak veľkú konkurenčnú výhodu na pracovnom trhu. Získaš potrebnú sebadôveru a schopnosť využiť šance, ktoré nám ponúka život. Rok štúdia v zahraničí ti často dá viac ako dve vysoké školy.

Jazykové kurzy v zahraničí

V jazykových pobytoch od Study & Fun sa naučíš študovať iným spôsobom ako býva zvykom na školách (profesionálni lektori vás naučia hravou a prirodzenou formou spôsob ako sa správne učiť namiesto zastaralej metódy mechanického memorovania). V Study&Fun vám ponúkame nielen profesionálne školy a lektorov, ale aj kopec zábavy a zážitkov s novými ľuďmi z celého sveta v úžasných destináciách.

 

 

{{preklad.oblubene}}
{{oblubene.length}}