{{preklad.textslide1a}}

{{preklad.textslide1b}}

{{preklad.textslide2a}}

{{preklad.textslide2b}}

{{preklad.textslide3a}}

{{preklad.textslide3b}}

{{preklad.infolinka2}}{{preklad.infolinka3}}
{{preklad.infolinka3a}}

Zľavy

{{stranky[stranka].nazov}}

S rovnakou dôslednosťou, s akou sa venujeme zostavovaniu zájazdov, sme pre vás pripravili aj systém motivačných zliav. Ak si ako prihlásený používateľ u nás objednáte poznávací zájazd (neplatí pre jazykový pobyt) v hodnote aspoň 1500 Eur a následne tento uhradíte, získavate kredit v hodnote podľa následovnej tabuľky:

Let's Go Travel kreditný systém zliav pri poznávacích zájazdoch  
cena zájazdu od do kredity (1 kredit = 1 Euro)
1500 – 2000 30
2000 – 2500 40
2000 – 2500 45
nad 3000 50

Zľavové kredity môžete využiť pri objednávke ďalšieho poznávacieho pobytu. Kredity sa dajú uplatniť do maximálnej výšky 30% z celkovej sumy zájazdu. Kredity nie je možné uplatniť na akciové, zľavnené a last-minute zájazdy. Príklad: klient si objedná 2x za sebou zájazd za 1500 Eur. Nadobúda 60 kreditov, ktoré môže využiť v nasledujúcom poznávacom zájazde. Kreditný systém sa uplatňuje len na kombinované a poznávacie zájazdy.

Vernostná zľava pri jazykových pobytoch: Po absolvovaní aspoň jedného jazykového pobytu poskytujeme na ďalší jazykový pobyt 2 % zľavu. Každý ďalší objednaný jazykový pobyt je ďalej zvýhodnený prirátaním jedného percentuálneho bodu k zľave z celkovej sumy až do výšky max. 5 %. Príklad: Klient sa zúčastní tretí raz po sebe jazykového pobytu a má teda nárok na 3% zľavu na budúci jazykový pobyt.

Zľava za skoré prihlásenie - First Moment  
cena zájazdu od do Zľava
1000 – 1500 Eur 2 %
nad 1500 Eur 3%

Last minute zľavy Na vybrané zájazdy sa uplatňujú Last minute, Super last minute a Ultra last minute zľavy vždy v závislosti od momentálneho času k termínu zájazdu. Výška zľavy je určená individuálne a je uvedená pri každom termíne pri danom zájazde.

Množstevná zľava: Pre kolektívy, firemné pobyty a skupiny ponúkame množstevnú zľavu. Informujte sa, prosím, ohľadne detailov zľavy osobne na pobočke, telefonicky alebo e-mailom.

Poznámka: Zľavy sa vzťahujú na pobyty trvajúce viac ako 5 dní. Jednotlivé zľavy sa nesčítavajú, pokiaľ nie je uvedené inak. Nárok na zľavu je riešený pomocou on-line systému a je automatický. Pri telefonickej objednávke je potrebné uviesť nárok na zľavu, čo bude následne preverené našim systémom. Zľavy nemenia výšku zálohovej platby, vzťahujú sa na výšku doplatku.

 

{{preklad.oblubene}}
{{oblubene.length}}